: :  
Football
Tennis
American Football
Basketball
Ice Hockey
Motorsport
Rugby
Baseball
Handball
Fighting
Volleyball
Table tennis
eSports
Cricket
Darts
Futsal
Badminton
Aussie rules
Beach Volley
Waterpolo
Floorball
Athletics
Snooker
Cycling
Gymnastics
Golf
Netball

21:05 Unión Magdalena Independiente Santa Fe

21:30 Criciúma Chapecoense

22:00 Alacranes de Durango Celaya FC

23:00 São Paulo Avaí

23:00 Emelec Deportivo Cuenca

23:10 Alianza Petrolera Junior Barranquilla

23:15 Deportivo Saprissa Sporting San José

23:30 Vélez Sarsfield Barracas Central

23:30 Club Atlético Tucumán Estudiantes de La Plata

23:30 Cerrito Defensor Sporting

00:05 Cancún FC Dorados de Sinaloa

00:05 Leones Negros Atlante

01:15 Deportes Tolima Deportivo Pereira

02:05 Venados Club Atletico La Paz

18:45 England Germany

18:45 Hungary Italy

18:45 Montenegro Finland

18:45 San Marino Estonia

18:45 Romania Bosnia & Herzegovina

18:45 Gibraltar Georgia

18:45 North Macedonia Bulgaria

19:00 Las Palmas Granada

15:30 Slovakia U21 Ukraine U21

16:00 Iceland U21 Czech Republic U21

16:00 Croatia U21 Denmark U21

17:15 Ireland U21 Israel U21

18:00 Ivory Coast Guinea

18:30 Liverpool URU Montevideo Wanderers

18:30 Brazil Tunisia

18:30 Austria U21 Wales U21

18:45 England U21 Germany U21

18:45 Scotland Ukraine

18:45 Kosovo Cyprus

18:45 Greece Northern Ireland

18:45 Sweden Slovenia

18:45 Norway Serbia

18:45 Albania Iceland

18:45 Ireland Armenia

18:45 Switzerland Czech Republic

18:45 Portugal Spain

19:00 Paraguay Morocco

19:00 Malta Israel

23:30 Huachipato Ñublense

17:00 FC Krasnodar Pari Nizhny Novgorod

17:00 CSKA Moscow FC Sochi

17:00 Arsenal Women Ajax

18:00 Rosenborg Kvinner Real Madrid Femenino

18:15 AD Cantolao FC Carlos Stein

18:30 HB Køge Juventus

18:30 Rangers LFC SL Benfica

20:30 Sport Huancayo Deportivo Municipal

17:00 Hobro Fremad Amager

17:00 Real Sociedad Bayern München

18:00 Club Atlético Grau Sport Boys

20:30 Melgar Deportivo Binacional

07:30 Incheon United Ulsan Hyundai

05:00 Gangwon FC Jeju United

07:30 Suwon FC Gimcheon Sangmu FC

16:00 Dynamo Moscow Akhmat Grozny

14:00 Panathinaikos U19 Slavia Sofia U19

15:00 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc U19 Galatasaray U19

16:00 Rukh Lviv U19 Zagłębie Lubin U19

16:00 FK Žalgiris U19 AS Trenčín U19

16:00 Young Boys U19 NK Domžale U19

23:00 Pacific FC Forge FC

23:00 Junior Barranquilla Millonarios FC